Şahin: (Ekin Mert Daymaz) Karakteri

Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Ekin Mert Daymaz’ın, ekranlara dönüşünü dört gözle beklemektedirler. Hatta Kırlangıç Fırtınasını sırf ona olan sevgisinden dolayı takip edeceğini açıklayan binlerce hayranı vardır. Kendisi dizimizin “Şahin Karakteri” canlandıracaktır. Kudret ( Kardeşinin Evlatlık Edindiği) ve Ülfet’in, kardeşlerinin bilmedikleri oğullarından birisidir. Bu hikayeyi bir kez daha tanımlayalım. Ülfet, geçmişinde yaşadığı tutkulu aşktan evlilik dışı hamile kalmıştı. Evladını bırakamayacağından ve sahip çıkacakta gücü olmadığından dolayı abisinden yardım istemiş ve ona vermek zorunda kalmıştır. Yıllar sonra büyüyen Şahin’i, diğer çocuğu olan Akın’ın, ikiz kardeşiymiş gibi herkese tanıtmıştır. İşin tuhaf tarafı yıllar sonra ikiside hangisinin çocuğu olduğunu bilmemektedir.

Kırlangıç Fırtınası Oyuncusu Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Yakışıklı oyuncu hayatımıza Best Of Model Turkey, derece almasıyla girmiştir. Kendisi 2 Aralık 1990, doğumludur. Fox Tv yayınlanan projelerde yer alarak ilk olarak Not Defteri, ile tanıyarak deneyimini yaşadığı başrol karakteriyle beğenileri kazanmıştır. Artık günümüzün sevilen, yüksek kitleye hitap eden başarılı oyuncu haline gelmiştir.

Boyu; 185cm

Kilosu; 75 kg

Burcu: Yay

Göz Rengi; Kahverengi

Şahin Karakteri Fotoğrafları

sahin-fotograflari-1 sahin-fotograflari-2 sahin-fotograflari-3 sahin-fotograflari-4 sahin-fotograflari-5 sahin-fotograflari-6 sahin-fotograflari-7 sahin-fotograflari-8 sahin-fotograflari-9 sahin-fotograflari-10 sahin-fotograflari-11 sahin-fotograflari-12

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.