Kırlangıç Fırtınası Set Fotoğrafları!

Kırlangıç Fırtınası ekibi çalışmalarına durak vermeden kamera karşısında çekimleri sürdürmektedir. Dizi henüz tanıtım aşamasında olduğundan dolayı ilk fragmanlarıyla sosyal medya üzerinden epey olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Üstelik eşsiz kadrosuyla üstelik birbirleriyle epey uyum sağlamışlardır. Ekibimiz mutlu, işlerine yoğunlaşarak zaman geçirmeleri proje üzerine daha fazla yoğunlaşarak daha kaliteli dizi çıkması için önemli unsur olacağının farkında olmanızı isteriz.

Deneyimli, yeni yüzleri bir araya getiren kadromuzda gerçekten epey beğeneceğiniz konusu ile birleştirilerek sizlerin sevgisini kazanacaklardır. Şimdik o güzel isimlerden oluşan ilk görselliklerine yer verelim. Şuan çok yoğun olduklarından dolayı baya yorgun düştüklerinden dolayı biraz daha motive edici yorumlarınızı özellikle beklemekteyiz.

Oyuncularımızın Çalışma Esnasında Kısa Videoları:

Kırlangıç Fırtınası Setten Fotoğraflar

kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-1 kırlangıç fırtınaı set fotoğrafları-2 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-3 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-4 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-5 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-6 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-7 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-8 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-9 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-10 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-11 kırlangıç fırtınası set fotoğrafları-12

5 thoughts on “Kırlangıç Fırtınası Set Fotoğrafları!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.