Kırlangıç Fırtınası Reyting Sonuçları

Dün akşam ilk bölümünün sınavını veren Kırlangıç Fırtınası Fox tv ekranlarında seyirci ile buluştu. Uzun bekleyiş ardından seyredenlerin ilk analizlere göre beklemeye değdiği proje olarak değerlendirilmiştir. Sizlere bu konu altından her hafta yayınlanan bölümleri ardından Kırlangıç Fırtınası Reyting oranlarını paylaşacağız. Bakalım dizimiz devam edecek mi?
kirlangic firtinasi reyting sonuclari

13 Mart Reyting 2.Bölüm Reyting;

Total: %3.24 Rating (İzlenme Oranı), %7.18 Share (İzlenme Payı) oranlarına sahip olurken 16.Sırada Tamamladı.
Ab: %2.78 Rating, %6.48 Share oranlarıyla 14.Sırada yer aldı.
Dizimizin geçen haftaya göre küçükte olsa oluşma gelişmesi vardır. Sıralamada bir kaç kademe yükseldiğini gözlemlemekteyiz. İleri haftalarda daha fazla seyirciye hitap edeceğini düşünüyorum.
13 mart reyting ab

13 mart reyting abc

13 mart reyting total

6 Mart Reyting Sonucu;

Total:%2.99 Rating, %6.79 Share ile 16 sırada yer aldı.

Ab:%2.21 Rating, %5.47 Share ile 16. oldu.

Proje başladığı andan itibaren ise sosyal medya gündemine oturmayı başararan Twitter da trend topic sıralamasında yer almıştır.

kirlangic firtinasi 6 mart reyting ab kirlangic firtinasi 6 mart reyting abc kirlangic firtinasi 6 mart reyting total

6 thoughts on “Kırlangıç Fırtınası Reyting Sonuçları

  1. çok güzel bi senaryo oyuncalar süper inşallah çok başarılı olurlar bence on numara beş yıldız

  2. İzlenebilmeli böyle diziler Annesi ve abisi evladindan ayırmıs ustelikte abisi sevdiği adamı vurup öldürmüs kadin kendi elleriyle gömmüs sevdiği adamı sonra sdvmediği kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilmiş ve ondan yıllarca dayak yemiş.simdi parası var güçlü bir sekilde karsılarına cıkıyor ve yavrusunu istiyor bir an bile görmek icin canını vermeye razı ama soylemiyorlar Onun canını bağıslamak bile yıllarca onlar için büyük bir yanlış.O kadar yürekleri katı ve kapkara ki.Bu hikaye tutmalı izlenmeli bitmemesi içinde her siteye yazacağım gerekirse

    1. Kararını saygı duyarım bacım ama senin (her siteye) yazman hiç bir şeyi değiştirmeyecek ! yani boşuna kendini yorma aklında bulunsun istedim :)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.