Kırlangıç Fırtınası Dizi Konusu

Limon Film, Fox Tv anlaşmasıyla 2017 sezonun televizyon ekranlarında buluşacak olan Kırlangıç Fırtınası Konusu, belli olmuştur.

Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen‘in başrollerini paylaştığı dizinin duyguları dram, gizem, entrika işlenecektir. Ağır yüklü duygular içerdiğinin farkındayız ama, hikayesinin emin olun sürükleyiciliğine hayran kalacaksınız.

kirlangic-firtinasi-konusu

Kırlangıç Fırtınası Hikayesi; Ülfet(Emel Çölgeçen), karakteri gözünden konusu işlenecektir. Çok aşık olduğu bir adamdan aşık olurken, evlilik dışı hamile kalmıştır. Adamdan ayrıldığında ise bu durumu ailesine izah edemiyeceğinin farkındadır. Onu canı gibi seven ağabeyi Kudret’ten, yardım istemiştir. Kudret, kardeşi için kendi bebeğinin yanına koyduğu Ülfet’in, bebeğini kendi evladı gibi büyütmüştür. Herkese ise ikiz olduklarını söyleyerek yıllar boyunca bu sırrı gizlemiştir. Yıllar geçtiğinde ise Yusuf ve Şahin, büyümüştür. Ülfet, evlat özlemiyle geri döndüğünde yer yerinden oynayacaktır. Artık büyük sırlar ve gizemler vardır. Kudret, bile artık hangisinin onun oğlu olduğunu bilmemektedir.

Tek gerçeği bilen Fikret Ana, ise herkesi büyük bir sınava sokacaktır. Kırlangıç Fırtınası Dizisi hikayesini beğendiniz mi? Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

6 thoughts on “Kırlangıç Fırtınası Dizi Konusu

  1. Bence güzel bi dizi olacak.Ne de olsa Ekin Mert Daymaz gibi bi oyuncuyu kadroya almış.Tutacağına inanıyorum.
    Umarım emeklerinin karşılığını alırlar❤

  2. inwallah tutar bawarili olurlar emeklerinin karwiliğini alirlar tutacağina inaniyorum çünkü hikayesi muhtewem ve ekin mert daymaz o’dizide olduğu için izliyorum

  3. çok berbat bir dizi ha bire millete yalancılığı adiliği şerefsizliği yansıtıyor bu dizini yapımıcısın da senaristinde birazcık onur var ise bu diziyi yapmaktan vazgeçerler oyuncularıda tekere keker kınıyorum
    fox tv de bu kadar kalitesiz yapıma imza attığı içinde onuda protesto ediyorum

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.