Kırlangıç Fırtınası 2.Bölüm Neler Oldu? (13 Mart Pazartesi)

Fox Tv ekranlarında yeni bölümüyle devam edecek Kırlangıç Fırtınası 2.Bölüm neler oldu? 13 Mart Pazartesi günü yaşanacakları.

Büyük savaş başlıyor! Ülfet, sevdiği adamı öldüren abisinden, onu evladından mahrum bırakan ailesinin her bireyinden hesap sormak için geri dönmüştür. Kudret’le, büyük karşılaşmalarında ona ders verip, çektiği acıların onu ne kadar güçlendirdiğini göstermiştir.

Son olaylarda yanan ahırda bulunan Şahin, Yusuf son anda çıkmayı başarsalarda Şahin’in, durumu kritikliğini korumaktadır. Hastaneye yatırılarak hayatı tehlike yaşamaktadır. Ailedekiler ahırdaki yangının Kudret’in, çıkarttığını düşünerek cephe alırlar. Ülfet, dört bir yandan sıkıştırmayı başardığı abisinden sonra Fikret annesiyle yüz yüze gelirler. Bu yüzleşmede yine eski defterler açılacaktır.

Ülfet’in, son alarak adımlarını planlı atmaya başlayarak Kudret’e, ekonomik yönden saldırmayı kararlaştırır. İyicene köşeye sıkıştığını hisseden Kudret, onu duygusal yönünden vuracaktır. Evladının kim olduğunu söyleyecek mi?

kirlangic firtinasi 2.bolum

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.