Kırlangıç Fırtınası 1.Bölüm Neler Oldu (6 Mart Pazartesi)

Fox Tv dizisi Kırlangıç Fırtınası ilk bölümüyle 6 Mart Pazartesi sınava çıkıyor. Kırlangıç Fırtınası 1.Bölümünde Neler Oldu?

Projemiz bugün görücüye çıkıyor. Gerek oyuncu kadrosu ve konusuna çok güvendiğimizi belirterek bağımlısı olacağınızı düşünmekteyiz. İlk şansı kesinlikle hak ettiğinin altını çiziyoruz.

İlk öncelikle Ülfet’in, gözünden onun hikayesine şahit olacağız. Evladından nasıl mahrum kaldı? Abisi tarafından zengin ve köklü birisiyle isteği dışında evlenmek üzereyken sevdiği ve hamile olduğu adamdan kaçma kararı vermiştir. Ailesini tamamen geri de bırakarak birden onu en büyük düşmanları olarak görmesine neden olmuştur.

Gelişme kısmında ise abisi Kudret, intikamını alarak kaçtığı adamı öldürmüş ve doğumu esnasında Ülfet’ten, bebeğini kaçırmıştır. Ülfet’i, ise evlendirmeye kalktıkları adamla gitmelerini sağlamıştır. Yıllar boyunca sevdiği adamı kaybetmek, evladından mahrum kalmanın acısını çeken Ülfet, daha güçlü birisi olarak evladına kavuşmak için geri dönecektir. Yalnız Kudret, aynı an da doğan çocuğunun yanına koyduğu Ülfet’in, bebeğini yıllar sonra hangisi gerçek oğlu olduğunu bilmemektedir. Bu sırrı bilen tek kişi ise anneleri ve ebeleri arasındadır.

Büyük sır ortaya çıkacak mı?

Kırlangıç fırtınasını izledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz! 😉

kirlangic firtina 1.bolum

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.